Hírek ::: Fórum ::: Játék ::: Képek ::: Videók :::: Letöltések ::: Zenék

ÉLŐ Magyarország : Finnország

2011.10.11. 19:28, Fradista

Magyar labdarúgó válogatott mai napon már "tét nélkül" lép pályára.
Mégsem mondhatjuk érdektelen a találkozo, minden jegy elkelt .
Magyar válogatottnak egy célja lehet, tisztes búcsú a finnek legyőzésével a válogatott csatlakozik a 21 pontos Svéd csapat mögé .
11. Koman Vladimir

Játák vezető :Alberto Ubduano Mallenco (Spanyol )

Forrás : beol.hu

Détári Lajos Helyszínen tekinti meg mérkőzést .(MTV Szakértőjeként)

Nem sokára kezdődik a mérkőzés Köröbelül 28000 ember tekinti meg helyszínen találkozot. Káprázatos a  Hangulat .

Fergeteges hangulat  itt a stadionban .
Finnország Kezdi Az első Játékrészt !
Ebben a pillanatban Utjára Indul a labda .

1. perc Finn szöglet de Forssel Főlé lőtte .
3. perc magyar kiugratás Koman Vladimir  Szabics Imre felé de sajnos hosszú....
6. perc Priskin  kerül helyzetbe de sok védő szoritásában elveszti a labdát,

10 perc Két helyzet  egymás után előbb Szabics kerül helyzetbe de sajnos elveszítiz ezek után Priskin kerül helyzetbe de a kapus nagyot véd.

11. perc  Tizenegyes gyanús eset  de nem volt az ,
12. perc  finn szöglet után labdaszerzés és távolrol  kapura valjuk meg merész volt .

14. perc Finn kapura lővés Királynak ez csemege .
17. perc  magyar mentés a finn labdaszerzés után. Nagyon sok párharc jellemzi a mérközést.
20. perc orjási magyar helyzet Elek szerzett labdát ki a szélre Komannak ő beközépre de sajnos a kapus jó ütemben jött ki .

23. perc Magyar szöglet de sajnos veszélytelen.
29. perc nagy helyzet Varga teszi kőzépre szöglet .
30 Perc Juhász Fejel mellé.
33. perc Szabics kapja a szélén Sándor György fejel főllé .
35. perc  Elek Ákostól kap gyönyörü labdát Koman  aki egy gyönyörü csel után beteszi de Priskin sajnos Főllé...

38. perc  nagyon nagy magyar helyzetmegint koman Priskin volt a labda útja de Priskin rosszul adja be és oda a helyzet.
42. perc  kisebb problémák a magyar kapu előtt demegoldottuk .
43. perc egy lapos lövés 24 méterről de sajnos gyenge probálkozás.
45 perc Finn szöglet a  a fejes veszélytelen
45+1 perc hosszabítás vége  Sajnos tőbb helyzet de eddig nem sikerült mezőny főlényt gólra váltani.

45 perc elkezdődőtt a műsodik félidő nincs csere.
48. perc finn szabadrugás veszélytelen   király kirgáása következik.
50. perc hajnal ellen elkővetet szabálytalanság  után Játékvezetői labdábal folytatják a játékot

52. perc  Elek  ellen  szabálytalanság szabdrugásunk sajnos veszélytelen
53. perc Komantol nagy  labda szabicsnak aki vissza teszi komannak akinek lővése főlé ment sajnos .

55. perc   első csere a finneknél Kari Arkivou helyett Veli Lampi érkezik a finn csapatba
57. per nagyon nagy magyar helyzet koman teszi középre de végül a finnek tisztáznak .

58. perc nagy magyar helyzet Sándor lővését
 szőgletre menti kapus . szögletből Juhász fejel mellé.
59. perc Kettős csere a vállogatotunknál.
Prsikin Helyére Dzsuzsák  Balázs érkezik.
Sándor helyére  Vadócz érkezik,

59 perc záporoznak a labdák a finn kapu felé de sorfal utját álja a probálkozásainknak.

64. perc Finn szabadrugás kővetkezik Király gábor védi.

65. percben Dzsuzsák megy el szélen beteszi és szöglet .
65. csere  Forssel helyére timo Furuholm érkezik,
Szögletünk sajnos Veszélytelen,
67. perc a magyar csapat  előre ívelésekkel probálkozikde ez egyelőre ,
kevés ennek hangot is ad a bközép " Ébresztő"

72 . perc órjási védés király gábortól  szögletből viszont semmi ,
 75 . perc órjási Szabics helyzet de éles szögből mellé .
77. perc   nagyon nagy Dzsuzsák helyzet bal oldalról  lővése főlé .
78. perc Jeremenko lővése gyenge.
80. perc elégedetlen magyar szurkolok hatására megélénkült a játék hajnal szabadrugása  nem veszélyes

82 perc nagyon nagy király bravúr után.
83. perc Szöglet dzsázsokot szerelik.szögetletből nagy veszély de nem sikerül a gól.

84. perc útolsó fincsere puuki temo érkezik Kasmer hamalainen helyére.

85. perc. nem sikerülnek az előre iveléseink egy finn kontra nagy helyzet de főllé.

87 percben utólsó cserénk Stiber érkezik Hajnal helyére.

89. percben stiber inditaná dzsuzsákot de túl hosszzú.

90. perc Finn szöglet.

90+ 3 perc  hosszabítás

Nagy helyzet utólsó szöglet Finn kapus nagyon nagyot védett .
Végén egy  Finn nagy helyzet,

Sajnos vége mérkőzésnek 0:0 ás döntlennnel zártuk a csoportunk küzdelmeit.

19. pontott  szerezve harmadikként végeztünk Szép eredmény Gratulálunk a csapatnak Hajrá Magyarország !!